top of page

About Us

Polityka Prywatności Firmy WAAM dla aplikacji WAAM-Box

Prosze zapoznaj się z naszą polityką prywatnosći. Jezeli masz jakieś pytania lub uwagi prosze skontaktuj się z nami. Pamiętaj że naszym celem jest zapewnienie naszym użytkownikom najwyszej jakości serwisu.

Modern Architecture

Polityka Prywatność

 

1. KIM JESTEŚMY

1.1. Jesteśmy WAAM sp. z o.o., spółką założoną w Polsce.

Możesz skontaktować się z nami tutaj, wysyłając email na office@waam-machines.com lub tradycyjną pocztą na adres: WAAM Sp z.o.o, ul. Tadeusza Kościuszki 70, Busko Zdrój 28-100, Polska.

2. CO REGULUJE NINIEJSZA POLITYKA PRYWATNOŚCI

2.1 Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy portalu https://market.waam-machines.com, konta użytkownika WAAM oraz  aplikacji mobilnej WAAM, wszystkich gier, ebooków i innych treści, jakie możesz zakupić, do których możesz uzyskać dostęp lub które możesz wykorzystywać za pośrednictwem platform i aplikacji WAAM, które świadczymy dla Ciebie (nazwiemy je dalej łącznie „Usługami WAAM”), w tym (ale nie wyłącznie) kontami użytkowników oraz świadczonymi przez nas usługami obsługi klienta i wsparcia technicznego. Niniejsza polityka prywatności dotyczy także prowadzonych przez nas kont i profili w mediach społecznościowych (np. fanpage na Facebooku).

 

2.2 W szczególności, niniejsza Polityka Prywatności dotyczy danych osobowych i innych informacji, jakie otrzymujemy od Ciebie, gdy korzystasz z Usług WAAM. („Dane osobowe” oznaczają informacje, które, samodzielnie lub w powiązaniu z innymi informacjami, pozwalają Cię zidentyfikować, w szczególności poprzez odniesienie do takich danych jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane dotyczące lokalizacji, identyfikator sieciowy).

2.3 Szanujemy Twoje prawo do prywatności i będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zgodności z właściwymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych obowiązującymi w Unii Europejskiej lub USA (w tym Ustawy o Ochronie Danych Osobowych Dzieci w Internecie - COPPA) i innych krajach.

2.4 WAAM współpracuje z Zaufanymi Partnerami, deweloperami i wydawcami, dostawcami metod płatności, oprogramowania do obsługi klienta i innymi podmiotami („Zaufani Partnerzy”). Więcej informacji na ich temat znajdziesz w dalszej części tego dokumentu.

2.5 W odniesieniu do danych osobowych objętych niniejszą Polityką Prywatności i wykorzystywanych przez WAAM, WAAM jest administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w Unii Europejskiej.

3. OCHRONA DZIECI

3.1 Jesteśmy świadomi, że spoczywa na nas szczególny obowiązek ochrony danych osobowych pozyskanych od dzieci. Nie gromadzimy i nie będziemy świadomie gromadzić danych osobowych dzieci poniżej 16 roku życia. Jeżeli z jakiegoś powodu podejmiemy decyzję o gromadzeniu danych osobowych dzieci pomiędzy 13 a 16 rokiem życia, poprosimy o zgodę ich rodziców lub opiekunów prawnych. Jeżeli jesteś rodzicem lub opiekunem prawnym i masz pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych Twojego dziecka lub podopiecznego, prosimy o kontakt na adres: office@waam-machines.com..

4. JAKIE INFORMACJE GROMADZIMY

4.1 Kiedy zakładasz konto WAAM, musisz podać (a) nazwę użytkownika, (b) adres e-mail i (c) hasło (które jest zaszyfrowane, więc nie mamy do niego dostępu). Te informacje są niezbędne, abyśmy mogli dostarczyć Ci usługę konta WAAM. W ustawieniach konta WAAM. Te informacje są chronione Twoim hasłem do konta WAAM. Jesteś odpowiedzialny za jego bezpieczeństwo - nie dziel się nim z innymi

4.2 Gdy korzystasz z Usług WAAM, możemy również gromadzić poniższe informacje (sposób ich wykorzystania opisujemy w dalszej części dokumentu):

 • (a) Dane techniczne dotyczące urządzeń, za pomocą których uzyskujesz dostęp do Usług WAAM, w tym: dane dotyczące połączenia internetowego i/lub sieciowego (w tym adres IP), identyfikator urządzenia mobilnego, Twój system operacyjny, typ przeglądarki lub innego oprogramowania, dane sprzętowe lub inne szczegóły techniczne dostarczane przez Twoją przeglądarkę. Powyższe dane techniczne o naszych użytkownikach, ich działaniach i wzorach zachowań, nie będą zawierały danych osobowych;

 • (b) Szczegóły dotyczące Twojego korzystania z Usług WAAM, w tym, między innymi: dane pomiarowe dotyczące tego, kiedy i jak korzystasz z Usług WAAM (np. w jakie gry grasz), status zamówienia, identyfikator zamówienia, interakcje z innymi użytkownikami, dane dotyczące ruchu, dane dotyczące Twojej lokalizacji, Twoja historia zakupów i wybierane linki, bibliotekę gier lub w ramach innych usług WAAM.

 • (c) Inne informacje wymagane, aby udzielić Ci wsparcia w przypadku pytań/zgłoszeń za pośrednictwem kontaktu z doradcą WAAM oraz obsługi klienta, w tym treść komunikacji między nami.

 • (e) jeżeli korzystasz z funkcji Facebook Connect możemy otrzymać za pośrednictwem Facebook Connect ograniczone informacje takie, jak Twój identyfikator Facebook, avatar, e-mail czy lista znajomych;

 • (f) jeśli dokonasz zakupu gier lub innego edobra za zgromadzone punkty poprzez zewnętrzną platformę korzystającą z API “WAAM SORTERS”, możemy od niej otrzymać informacje takie jak identyfikator aplikacji użytkownika, szczegóły zamówienia oraz Twój adres IP;

 

4.3 WAAM MARKET. Jeżeli korzystasz z WAAM MARKET (w tym ze sklepu WAAM MARKET), będziemy gromadzić także informacje w postaci logów technicznych pokazujących, w jaki sposób korzystasz z tej usługi. Nie będziemy przechowywać Twoich danych logowania do konta. Dodatkowo, jeśli dokonasz zakupu w sklepie WAAM MARKET, będziemy zbierać i przechowywać informacje o Twojej transakcji, opisanej powyżej. Więcej informacji o tej opcjonalnej funkcji połączenia kont znajdziesz w Informacji o prywatności WAAM MARKET jest częścią niniejszej Polityki prywatności.

4.4 GRY METAVERSE. Kiedy rejestrujesz się, pobierasz, korzystasz lub grasz w GRY  METAVERSE, WAAM może zbierać i przetwarzać podstawowe dane o Tobie i Twoich działaniach na koncie dla ogólnych celów działania GRY  METAVERSE. Te dane obejmują: (i) Twój adres e-mail; (ii) Twoje imię i nazwisko, (iii) nazwę użytkownika, która służy do identyfikowania Ciebie, jak również Twoje awatary, (v) user-ID (vi) logi dotyczące Twojej aktywności w ramach GRY  METAVERSE (w tym czas logowania i wylogowania, wszelkie inne dane, jakie udostępnisz nam za pośrednictwem usług WAAM, w tym dane niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi na zapytania lub wsparcia, takie jak crash logi.

Żeby umożliwić Ci grę w GRY  METAVERSE lub korzystanie z innych powiązanych usług, potrzebujemy od Ciebie danych wskazanych powyżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przekazanie nam powyższych informacji, gra w GRY  METAVERSE ani korzystanie z pozostałych usług nie będą dla Ciebie możliwe.

4.5 Krótka informacja na temat raportów dotyczących bugów i crash logów: Oprogramowanie WAAM generuje takie raporty dla Usług WAAM, lecz nie zawierają one danych osobowych. 
 

5. W JAKI SPOSÓB GROMADZIMY INFORMACJE

5.1 Możemy gromadzić, przetwarzać i wykorzystywać Twoje dane w następujący sposób (bezpośrednio lub za pośrednictwem Zaufanych Partnerów opisanych powyżej): (a) informacje, które podajesz nam w ramach Usług WAAM, (b)dane, które przekazujesz nam podczas kontaktowania się z nami lub zgłaszania problemu z Usługami WAAM. Możemy zbierać te informacje sami za pośrednictwem Usług WAAM lub za pośrednictwem zaufanych partnerów współpracujących z nami w zakresie elementów opcjonalnych, takich jak badania czy ankiety.

6. PLIKI COOKIES

Zarówno my, jak i nasi Partnerzy nie zbieramy danych za pomocą plików cookies lub podobnych technologii. 

7. DLACZEGO KORZYSTAMY Z TWOICH DANYCH? (PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA)

7.1 Przetwarzamy Twoje dane, aby umożliwić Ci korzystanie z usług WAAM (tj. by wypełnić obowiązki po naszej stronie wynikające z umowy między nami, umożliwić ci granie w GRY  METAVERSE lub korzystanie z funkcjonalności WAAM MARKET), sprostać naszym obowiązkom prawnym (np. podatkowym, rachunkowym), zrealizować tzw. “uzasadniony interes” WAAM lub z innych powodów opisanych w sekcji “Jak wykorzystujemy Twoje dane”. Dla jasności, przez uzasadniony interes rozumiemy prawnie usprawiedliwione cele, których można rozsądnie oczekiwać (jak informowanie Cię o udostępnianych przez nas grach, zapewnienie by informacje były dla Ciebie interesujące, zapewnienie bezpieczeństwa naszych systemów oraz strony. Zawsze wtedy, gdy powołamy się na uzasadniony interes będziemy mieli na uwadze to, jaki wywoła to wpływ na Ciebie i Twoje prawa. W pozostałych przypadkach poprosimy Cię o zgodę i będziesz mógł/mogła wycofać ją w dowolnym momencie, jednak cofnięcie zgody nie wpłynie na ważność wcześniejszego przetwarzania.

8. W JAKI SPOSÓB PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE

8.1 Wszystkie informacje, które nam przekazujesz są przechowywane na bezpiecznych serwerach WAAM lub naszych Zaufanych Partnerów. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia techniczne i organizacyjne, aby zapewnić ochronę danych osobowych przed nieautoryzowanym lub bezprawnym przetwarzaniem, przypadkową utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

8.2 Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane? Będziemy przechowywać Twoje dane wyłącznie przez okres konieczny do realizacji celów wskazanych w tej Polityce Prywatności. W niektórych szczególnych przypadkach dłuży okres retencji może być wymagany przez przepisy prawa takie, jak podatkowe, rachunkowe albo inne wymogi lub obowiązki prawne. Jeżeli nie będziemy potrzebowali już Twoich danych w celu świadczenia naszych usług lub dla innych przyczyn wskazanych w naszej Polityce, niezwłocznie usuniemy je lub zanonimizujemy. W szczególności:

 • (a) będziemy przechowywać informacje związane z Twoim kontem WAAM przez czas niezbędny do świadczenia usług WAAM na podstawie umowy między nami (tzn. do momentu usunięcia przez Ciebie konta WAAM). Jeżeli zdecydujesz się usunąć konto WAAM, ograniczone informacje mogą być nadal przechowywane dla celów podatkowych, prawnych czy rachunkowych:

 • (b) Jeżeli nie masz konta WAAM, ale chcesz skontaktować się z nami, będziemy przechowywali korespondencję pomiędzy nami tak długo, jak to niezbędne ze względów prawnych lub związanych z rozliczalnością

 • (c) Dane powiązane z Twoim kontem GRY METAVERSE będziemy przechowywać na czas trwania umowy dotyczącej dostępu do GRY  METAVERSE (tj. do momentu zamknięcia Twojego konta GRY METAVERSE). Po zamknięciu konta, ograniczone dane, które zebraliśmy zostaną przez nas zachowane na następne kilka lat w celu spełnienia celów podatkowych, prawnych oraz rozliczeniowych

 

9. JAK WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE

9.1 Twoje dane mogą być wykorzystywane w następujący sposób:

 • (a)W celu realizacji naszych zobowiązań wynikających z łączących nas z Tobą umów takich, jak zapewnienie Ci dostępu do konta WAAM, gier oraz wsparcia technicznego oraz generalnie, aby umożliwić Ci korzystanie z usług WAAM i ich funkcjonalności 

 • (b) W celu zapewnienia, by Usługi WAAM były świadczone w najbardziej efektywny sposób dla Ciebie i Twojego urządzenia, z którego uzyskujesz dostęp do Usług WAAM.

 • (c) W celu dostarczania Ci informacji, produktów lub usług, które u nas zamawiasz lub które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować - w szczególności możemy przesyłać Ci newslettery lub e-maile na temat Usług WAAM, proponować specjalne lub okazjonalne oferty takie, jak oferta powitalna albo reklamy, oferty lub rekomendacje dotyczących gier na naszych lub zewnętrznych stronach, jak również gier i usług WAAM, na podstawie informacji o Twoich zakupach lub aktywności na naszej stronie (oczywiście jest to opcjonalne).

 • (d) w celu aktywacji treści na Twoim koncie WAAM przy użyciu naszego API “WAAM SORTERS”;

 • (e) W celu zbadania efektywności naszych działań marketingowych i polepszania ich jakości.

 • Aby poinformować Cię o zmianach Usług WAAM oraz zmianach w naszych dokumentach prawnych.

 • (f) W celu usprawnienia lub modyfikacji Usług WAAM, na przykład na podstawie informacji o Twoich ulubionych grach lub sposobach grania, zgłoszonych przez Ciebie problemów, sugestii lub wyników ankiet satysfakcji.

 • (g) W związku z usługami naszych Zaufanych Partnerów, na przykład dostawców gier 

 • (h) W celu dostarczenia Ci dodatkowych opcjonalnych funkcjonalności takich, jak WAAM uwierzytelnienie za pomocą konta Facebook.;

 • (i) Dla celów podatkowych, prawnych lub rachunkowych.

 • (j) Dla celów związanych z rozliczalnością zgodnie z wymogami prawa UE (RODO).

 • (k) W celu zbudowania uniwersalnego profilu użytkownika bazując na informacjach o tym, jak korzystasz z usług WAAM 

 • (l) W celu zapewnienia Ci możliwości korzystania z funkcjonalności WAAM MARKET.

 

Zbieramy Twoje dane, aby móc zaoferować Ci Usługi WAAM, ulepszać je a także komunikować się z Tobą (np. za pomocą newslettera lub e-maili). Czasem możemy również przekazywać anonimowe, nieosobowe dane (np. rodzaje systemów operacyjnych) dla potrzeb funkcjonowania Usług WAAM.

9.2 Zawsze wtedy, gdy personalizujemy lub specjalnie ukierunkowujemy naszą komunikację, oferty lub reklamy, możemy profilować Twoje dane. Nie podejmujemy jednak zautomatyzowanych decyzji (wymuszonych np. przez algorytm), które mogą mieć wpływ na Twoją sytuację prawną. Jeżeli zdecydujesz, że nie chcesz więcej otrzymywać personalizowanych ofert, rekomendacji gier lub żadnych komunikatów marketingowych w ogóle, możesz poinformować nas o tym w dowolnym momencie. Możesz również zdecydować, czy chcesz otrzymywać komunikację marketingową od nas, w tym personalizowane wiadomości e-mail poprzez ustawienia subskrypcji na Twoim koncie WAAM, wybranie linku „unsubscribe” widocznego w wiadomościach email, które od nas otrzymujesz albo kontaktując się z nami tutaj.

9.3 GRY METAVERSE. Jeżeli rejestrujesz się, pobierasz, korzystasz lub grasz w GRY  METAVERSE, będziemy przetwarzać Twoje dane, aby (i) udzielić Ci dostępu i umożliwić Ci grę w GRY  METAVERSE, (ii) zapewnić przyjemność rozgrywki poprzez analizę danych graczy, (iii) prowadzić ranking uczestników GRY  METAVERSE, utrzymywać usługi pomocy technicznej dla użytkowników gry, (iv) identyfikować przypadki nieprawidłowego korzystania z gry, (vii) w celu targetowania oraz personalizacji naszej komunikacji marketingowej, ofert oraz reklam, które wyświetlamy na naszych stronach i w naszych usługach (w tym marketingu w grze) oraz stronach osób trzecich w oparciu o połączone dane, które o Tobie zebraliśmy.

9.4 Informacje, które nie stanowią danych osobowych. Możemy przetwarzać pewne zagregowane dane niebędące danymi osobowymi, dotyczące zachowań użytkowników i udostępniać je swoim Zaufanym Partnerom, którzy współpracują z nami w zakresie świadczenia Usług WAAM (deweloperzy/wydawcy gier sprzedający gry za pośrednictwem WAAM lub operatorzy systemów płatności) w celu zapewnienia wsparcia, ulepszania lub zmieniania Usług WAAM oraz pomagania partnerom w ulepszaniu ich produktów, które kupują nasi użytkownicy. Możemy również przekazywać dane nieosobowe w ramach usług analizy danych, które pomagają nam prowadzić WAAM. Bez obaw, jak wspomnieliśmy wyżej, wszystko jest zanonimizowane, więc nie możesz zostać zidentyfikowany.

10. UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI

Inni użytkownicy

10.1 Żadne informacje na Twój temat lub informacje na temat tego, w jaki sposób korzystasz z usług WAAM nie będą widoczne dla innych użytkowników WAAM

10.2 GRY METAVERSE. W razie stworzenia konta, informacje o Tobie nie będą nigdzie publikowane 

10.3 Jak Ty wykorzystujesz swoje dane. Miej na uwadze, że każda komunikacja odbywająca się za pośrednictwem Usług WAAM (na przykład poprzez wiadomości prywatne) może wiązać się z ujawnieniem przez Ciebie Twojej nazwy użytkownika, innych danych na Twój temat. 

10.4. Ogólnie nie udostępniamy Twoich danych na zewnątrz. Wyjątkiem są nasi Zaufani Partnerzy, którzy pomagają nam w dostarczaniu Usług WAAM i funkcjonalności. Zapewniamy Cię, że zawsze udostępniamy partnerom jedynie minimum informacji niezbędnych do tego, aby mogli nam pomóc. Te podmioty mogą mieć potencjalny lub faktyczny dostęp do ograniczonych informacji na Twój temat, wówczas przetwarzają je w naszym imieniu (formalnie nazywani są „Podmiotami Przetwarzającymi”):

 

 • Partnerzy z zakresu reklamy i pomiaru reklamy, którzy umożliwiają nam targetowanie, dostarczanie i pomiar reklam online w usługach podmiotów trzecich (takie jak Google Adwords), lub którzy dostarczają nam narzędzia do komunikacji e-mailowej (takie jak GetResponse, Ltd.); 

 • Podmioty zajmujące się przeciwdziałaniu oszustwom: możemy udostępniać informacje niezbędne do wykrywania, badania i zapobiegania oszustwom 

 • Zewnętrzni dostawcy usług, którzy udostępniają nam narzędzia do analizy danych z WAAM i GRY  METAVERSE;

 • Zewnętrzni dostawcy usług, którzy udostępniają nam narzędzia do śledzenia i raportowania błędów w systemie;

 • Zewnętrzni dostawcy usług sieciowych, którzy optymalizują dostarczanie treści WAAM, o które prosisz (udostępniamy jedynie Twój adres IP i identyfikację treści WAAM, do której chcesz uzyskać dostęp);

 • Zewnętrzne platformy, od których kupujesz treści aktywowane bezpośrednio na WAAM przy użyciu naszego API “WAAM SORTERS” 

 • W przypadku zakupu za pośrednictwem sklepu WAAM MARKET - platformy innych firm, które połączono z kontem WAAM w celu aktywacji zakupionych treści na tej platformie zewnętrznej;

 • Partnerzy z zakresu przechowywania danych: możemy przechowywać niektóre Twoje dane wykorzystując zewnętrzne usługi przechowywania danych, np. w celu zapisu w chmurze możemy korzystać z usług Google w celu prowadzenia ankiet na WAAM;

 • Nasi profesjonalni doradcy wspierający nas w kwestiach prawnych, podatkowych, księgowych, czy audytach;

10.5 NIe udostępniamy Twoich danych po za EOG i Szwajcarię, zapewnimy odpowiedni poziom ochrony Twoich danych i oprzemy się na uznanych prawnie podstawach udostępniania danych takich, jak standardowe klauzule umowne UE i/lub inne inne zgodne z prawem środki przenoszenia danych i zapewniania odpowiedniej ochrony danych osobowych

11. GROMADZENIE DANYCH PRZEZ OSOBY TRZECIE I USŁUGI ZEWNĘTRZNE

11.1 Od czasu do czasu Usługi WAAM mogą zawierać linki do i ze stron internetowych i usług podmiotów trzecich (np. deweloperów, których gry są dostępne na WAAM MARKET). Dodatkowo, osoby trzecie (np. deweloperzy/wydawcy gier) mogą gromadzić dane osobowe (np. Twój adres email lub imię), jeżeli chcesz uzyskać dostęp do dodatkowych usług, jednakże dopiero po poinformowaniu Ciebie o tym i uzyskaniu Twojej zgody. Powyższe może obejmować zapisywanie informacji dotyczących gier takich podmiotów w profilu WAAM. Nasza Polityka Prywatności nie obejmuje zewnętrznych stron internetowych i podmiotów, dlatego też po więcej informacji odsyłamy bezpośrednio do ich polityk prywatności. 

12. PRAWA UŻYTKOWNIKA

13.1 Masz prawo w dowolnym momencie sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych osobowych w pewnych sytuacjach np. do celów marketingowych. Możesz to zrobić kontaktując się z nami tutaj, zmieniając ustawienia subskrypcji na koncie WAAM, a także klikając opcję subskrybuj/anuluj subskrypcję w wiadomościach otrzymywanych od WAAM.

13.2 W zależności od miejsca zamieszkania, mogą przysługiwać Ci dodatkowe prawa dotyczące prywatności. Na przykład, na podstawie praw Unii Europejskiej masz poniższe prawa:

 • dostępu do swoich danych;

 • żądania ich usunięcia;

 • poprawiania tych danych;

 • ograniczenia przetwarzania danych;

 • przeniesienia danych do innego podmiotu;

 • złożenia skargi do organu ochrony danych.

Możesz skorzystać z tych praw kontaktując się z nami np. tutaj lub na adres office@waam-machines.com.

 

13.3 Jeżeli masz obawy dotyczące swojej prywatności skontaktuj się z nami. Jeżeli uważasz, że nie udzieliliśmy Ci pomocy zgodnie z Twoim żądaniem, możesz zgłosić naruszenie do lokalnego organu ochrony danych lub do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych („PUODO”) w Polsce.

14. ZMIANY NINIEJSZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

14.1 Niniejsza Polityka Prywatności może podlegać zmianom jeżeli będzie to konieczne ze względu na zmianę przepisów prawa lub zmianę Usług WAAM. Postanowienia niniejszej Polityki mogą być zmieniane jedynie w sposób, który nie ogranicza Twoich praw. W przypadku takiej zmiany, udostępnimy zmienioną Politykę online i powiadomimy Cię o tym. Zmienimy również datę ostatniej aktualizacji

 

Wszelkie definicje i niezbędne informacje znajdą Państwo w oficjalnych dokumentach związanych z RODO, pod adresem internetowym:

 

 1. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG)

 

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679

 

 1. Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

 

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180001000

bottom of page