top of page
MONITOROWANIE URZĄDZEŃ / RAPORTOWANIE ILOŚCIOWE
Raportowanie.jpg
Zarządzanie Maszynami WAAM RVM

Jako inwestor czy właściciel sklepu, z pewnością zdajesz sobie sprawę z ważności efektywnego zarządzania maszynami do przyjmowania butelek kaucyjnych. Dlatego stworzyliśmy dedykowaną aplikację, która pozwoli Ci na bieżąco monitorować stan każdej z Twoich maszyn typu "reverse vending machine".

Kluczowe funkcje naszej aplikacji:

  • Dokładny Monitoring: Śledź w czasie rzeczywistym poziom napełnienia każdej maszyny, dowiedz się, która frakcja odpadów dominuje w zbiorniku.

  • Historia Zbiornika: Sprawdź, kiedy dany zbiornik został zapełniony i kiedy został opróżniony, aby przywrócić pełną funkcjonalność maszyny.

  • Szybka Diagnostyka Awarii: Otrzymuj powiadomienia o każdej awarii - czy to problem z taśmą transportującą, głowicą sortującą czy skanującą.

  • Komunikaty dla Obsługi: Twoja obsługa sklepu będzie na bieżąco informowana o konieczności wymiany rolki z papierem w drukarce.

Z naszą aplikacją zarządzanie maszynami "reverse vending" staje się nie tylko prostsze, ale także bardziej efektywne. Zapewnij sobie i swojemu zespołowi narzędzie, które zrewolucjonizuje sposób zarządzania procesem recyklingu w Twoim sklepie.

RaportowanieV2.jpg
Zarządzanie A

Dedykowany system zarządzania awariami, stworzony specjalnie dla maszyn WAAM Reverse Vending Machine

to klucz do monitorowania stanu każdej maszyny w sposób indywidualny, a także całej grupy urządzeń, które możesz wygodnie zorganizować w ramach osobistej listy. 
 

Nasza innowacyjna platforma dzieli awarie na trzy klarowne grupy:

  • Awarie związane z uszkodzeniem lub niesprawną głowicą sortującą: Dzięki naszemu systemowi szybko zauważysz wszelkie nieprawidłowości związane z głowicą sortującą. Unikniesz przestoju i zaoszczędzisz czas oraz środki.

  • Awarie taśmociągu pionowego: Twój proces sortowania jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo. Nasz system precyzyjnie monitoruje stan taśmociągu pionowego, pozwalając Ci działać sprawnie i bez zakłóceń.

  • Awarie elektroniki: Bez względu na to, czy to drobna usterka czy większa awaria elektroniki, nasza platforma jest w stanie wykryć nawet najmniejsze anomalie, zanim staną się większym problemem.

To jednak nie koniec korzyści. Nasz system pozwala na elastyczną konfigurację obserwowanych maszyn, dostosowując się do Twoich potrzeb. Dodatkowo, śledzenie danych o czasie opróżnienia zbiorników maszyny to nie tylko metoda kontroli, ale również narzędzie oszacowania, jak długo dana jednostka pozostaje nieużywana.

Jesteśmy gotowi przekroczyć granice oczekiwań, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę się liczy. Nasza platforma to nie tylko technologia – to partner w efektywności, niezawodności i sukcesie Twojego biznesu. Witaj w przyszłości zarządzania maszynami. Witaj w wyjątkowym świecie WAAM Reverse Vending Machine!

bottom of page