top of page

WAAM to pierwsza polska maszyna typu Reverse Vending Machine do przyjmowania opakowań zwrotnych.

WAAM

MACHINES

Kreowanie produktu

Rozrywka

Informacja i marketing

NEORECYCLER glowna.png

JAK

TO DZIAŁA?

Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami mechanicznymi, które pozwalają na większe gromadzenie odpadów. Dodatkowo niekonwencjonalne połączenie dedykowanej aplikacji oferującej gry z maszyną tworzy z całości pierwszą na świecie konsole gier, w której zbierane odpady pełnią role wirtualnej waluty.

Za zebraną walutę użytkownik będzie mógł spełniać swoje marzenia w wirtualnym świecie, a to wszystko dzięki zbieraniu odpadów i wrzucaniu ich do naszego urządzenia.

Rewolucyjny jest również system generowania zysków dla inwestora – można punktować wybrane produkty lub lokalizacje maszyn, jednocześnie zwiększając sprzedaż produktów.

Dodatkowo można pozyskiwać cenne informacje marketingowe.

How it works
lupa.png

ANALIZA POTRZEB

Każdy partner ma inne potrzeby – pomagamy w ich analizie i opracowywaniu rozwiązań, które te potrzeby zaspokajają.

serwis.png

INSTALACJA

Nasze rozwiązania są proste we wdrożeniu i instalacji, a sam proces szybki i bezproblemowy, dzięki naszemu zespołowi z wieloletnim doświadczeniem.

zeszyt.png

PROJEKTOWANIE

Projektujemy maszyny dostosowane do Twoich potrzeb – spełniające wyśrubowane kryteria jakościowe i technologiczne. Integrujemy się z Twoimi istniejącymi systemami.

chmurka.png

OBSŁUGA

Projektując urządzenia skupiliśmy się na ergonomii i prostoscie – również dla osób nieobeznanych technologicznie, dzieci, czy osób starszych.

garbage.png

GARBAGE COIN

Opracowaliśmy specjalną wirtualną walutę – Garbage Coin, którą zbiera się wspierając recykling, a którą można wymieniać na usługi.

koszyk.png

KREOWANIE

Dostarczamy zanonimizowane dane o profilach klientów, co pozwala przeprowadzać analitykę i dostosowywać sprzedaż i akcję marketingowe pod określone grupy docelowe.

GALERIA

NEORECYCLER glowna.png

NOWOCZESNY I

NIESPOTYKANY DESIGN

Nowoczesny

design

Hologram

Przystosowany dla dzieci i do osób poruszających się na wózku inwalidzkim (dzięki obniżonej głowicy sortującej)

Możliwość rozbudowy

pojemników na odpady

CZYM RÓŻNIMY SIĘ OD KONKURECNJI?

Poznaj główne różnice w pliku poniżej

Spełniaj niematerialne potrzeby użytkowników i generuj zysk z kaucji.

WAAM BOX – to pierwsza taka na świecie platforma wykorzystująca jako główne narzędzie urządzenia RVM aby spełniać nie materialne potrzeby użytkowników. Na platformie WAAM BOX dostępne są gry i akcesoria do dedykowanych gier które można kupować  za otrzymywane darmowe punkty lub przeznaczać  kaucje na produkty premium, o których marzy użytkownik.

Platforma spełnia potrzeby 3 grup użytkowników. Zapewnia rozrywkę w postaci gier, edukacje oferując ebooki lub e-kursy oraz posiada szereg narzędzi pozwalających na tworzenie zrzutek charytatywnych na które użytkownik będzie mógł przeznaczyć swoją kaucje. Każda kaucja jest obłożona prowizja dla inwestora.


Wyspecjalizowane działania marketingowe promujące produkty / marki / lokalizacje maszyn

Poznaj możliwość promowania wybranych produktów poprzez ich większe punktowanie dzięki takim rozwiązaniom użytkowni bogaci się w wirtualnym świecie, a ty możesz zwiększać sprzedaż dokładnie sprecyzowanego asortymentu. Traktuj nasze urządzenia jak narzędzia marketingu punktuj wybrane lokalizacje i buduj więź klienta ze swoją marką poprzez oferowanie niespotykanej rozrywki i edukacji.

telefony.png
WAAM box.png
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
API icon.png

INTERFEJS PROGRAMISTYCZNY APLIKACJI

Application programming interface

Twórcy gier mogą dzięki specjalnemu interfejsowi integrować 
swoje gry z WAAM i bezpośrednio w grach udostępniać możliwość 
zakupów przedmiotów, skórek czy nowych scenariuszy

Partnerzy:

PL_logo_Auchan.png
unnamed.jpg
FE_POPW_poziom_pl-1_rgb.png
bottom of page