Zyski dla inwestorów

NOWOCZESNE SORTERY WAAM

Sortery automatyczne WAAM charakteryzują się dotąd niespotykanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz raz rozwiązaniami z dziedziny IT, które mogą generować zyski dla inwestora.

 1. Maszyny z których mogą korzystać dzieci i osoby niepełnosprawne:
  Oferowane maszyny posiadają opatentowana konstrukcja głowicy sortującej – miejsca gdzie wrzucane są odpady. Dzięki takiemu rozwiązaniu maszyna może być wyposażona w pionowy podajnik odpadów dzięki czemu możemy magazynować odpady w górę, oszczędzając każdy cenny m2 lokalu.
 2. Maszyny WAAM oszczędzają każdy m2 lokalu:
  Dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy sortującej maszyny Waam Indoor oraz Waam Outdoor mają zainstalowane podajniki ślimakowe co umożliwia gromadzenie odpadów pionow. To innowacyjne rozwiązanie magazynowania odpadów umożliwia wykorzystanie całej kubatury pomieszczenia lokalu w którym na wage złota jest każdy m2.
 3. Pierwszy system detekcji który dodatkowo rozpoznaje folie:
  Urządzenia Waam wyposażone są w pionierski w tak zwany czujnik foniczny, który rozpoznaje odpady z folii takie jak reklamówki.
 4. Pierwsze maszyny RVM z zastosowaną identyfikacja znaczników RFID:
  Urządzenia Waam  są pierwszymi sorterami odpadów w których opcjonalnie zastosowano technologię identyfikacji RFID. Technologia to umożliwia identyfikacje praktycznie każdego odpadu bez względu na jego kształt i materiał.
 5. Automatyczne rozpoznawanie producenta (tworzywa sztuczne, szkła i puszeki alu):
  Dzięki zaawansowanym systemom wizyjnym urządzenia firmy Waam rozpoznają nie tylko rodzaj typu butelki z tworzyw sztucznych szkła czy puszek alu ale również producenta. dzięki takim rozwiązaniom można dodatkowo punktować wybranych producentów czy produkty.
 6. Cały nasz system jest przygotowany również pod system kaucyjny, który już niedługo pojawi się w naszym kraju:
  Już niedługo system kaucyjny zostanie wprowadzony w życie, więc nasze maszyny są gotowe na każdy sposób rozliczania przyjmowanych odpadów.

GENEROWANIE ZYSKÓW

Oferta w zakresie usługi marketingowej dla wybranej marki lub produktu.
Dzięki innowacyjnemu systemowi połączenia aplikacji z maszyną oraz system gier, firma Waam zgodnie z regulacjami polityki RODO, może zbierać i przetwarzać bardzo cenne informacje takie jak profil psychologiczny gracza jego upodobania w zakresie zakupów konsumenckich, rodzaj spożywanych produktów oraz ich częstotliwość w wybranej lokalizacji. Posiadając szereg tak dokładnych informacji firma oferuje swoim klientom usługi w zakresie:

 1. Kreuj sprzedaż marki lub produktu za pomocą gier:
  Dzięki systemu punktowania Waam, możemy zwiększyć sprzedaż twojego produktu lub rozpoznawalność marki. W zależności od  gry, twórcy gier mogą dodawać wybrane akcesoria które będą dostępne tylko dla graczy wrzucających opakowania z twojego produktu. Możemy dodatkowo wytworzyć odmienny system punktowania mający na celu szybsze wzbogacanie się o wirtualną walutę za którą można zakupić wybrane akcesoria lub wykonać misje lub czynności w grze. Takie rozwiązanie ma na celu większą punktacje twoich produktów w stosunku do produktów konkurencji.
 2. Kieruj strumień klientów:
  System gamifikacji umożliwia sprawne kierowanie strumienia potencjalnych klientów w określone lokalizacje urządzeń. Twórcy gier również i w tym przypadku mogą tworzyć akcesoria lub misje  które są dostępne po zdeponowaniu odpadu w określonej lokalizacji maszyny. To pionierskie rozwiązanie pozwoli ci przekierować klientów w lokalizacje gdzie najbardziej zależy ci na zwiększeniu poziomu sprzedaży.
 3. Buduj relacje z klientem:
  Dzięki rozszerzonym systemowi kont rodzice oraz dziadkowie mogą zbierać i przekazywać wirtualną walutę swoim pociechom dzięki temu angażujesz całe rodziny do korzystania z twojej oferty.
 4. Pomagaj – nie ponosząc strat finansowych
  System aplikacji Waam umożliwia tworzenie zbiórki finansowej na wybrany cel oraz przekazywania wartości kaucji.

GENEROWANIE ZYSKÓW DLA GMIN

Urządzenia Wam dzięki pionierskim rozwiązaniom mechanicznym nie tylko mogą być użytkowane przez osoby niepełnosprawne ale również. Dzięki rozwiązaniom gamifikacji gminy generują nie tylko zyski społeczne ale również finansowe które zostały wymienione poniżej.

 1. Prowadź kampanię promowania lokalnych sprzedawców – program “Lokalni Sprzedawcy”:
  Urządzenia Waam rozpoznają producenta produktów w połączeniu z pionierską aplikacją można również punktować wybrane lokalizacje maszyn. Dzięki takiemu zastosowaniu lokalni sprzedawcy mogą oznaczać swoje produkty swoim logiem. Takie produkty będą identyfikowane jako dodatkowo punktowane w aplikacji Waam. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz będzie otrzymywać np. 3 x więcej wirtualnej waluty przy zakupie produktu “A” niż kupując ten sam produkt w sieci sklepów która nie należy do programu “lokalnych sprzedawców”.
 2. Promuj wybrane lokalizacje gminy i twórz niezapomniane przygody dla turystów:
  Za pomocą systemu gamifiakcji i rozmieszczenia maszyn w wybranych lokalizacjach, gmina ma możliwość nawiązania stałej współpracy z twórcami gier z zakresu zagadek. Wyobraź sobie że musisz rozwiązać zagadkę niczym Szerlock Holms, jednak potrzebne wskazówki znajdziesz w maszynie dostępnej w miejskiej bibliotece oraz odwiedzając miejskie muzeum.

PROMUJ ZDROWY TRYB ŻYCIA, EKOLOGIĘ I PODNOŚ EFEKTY KSZTAŁCENIA W SZKOŁACH W SWOJEJ GMINIE

Dzięki dostępnej flagowej grze “Waam’y” możemy promować ekologię oraz zdrowy tryb życia wśród dzieci w szkołach, przy jednoczesnym podnoszeniu stopnia efektywności ich nauki. W grze dzieci muszą zasilać budowanego robota paliwem które pochodzi z wyrzucanych odpadów. To nie wszystko robot jak każda maszyna się psuje i musi mieć wymieniane części można go również modyfikować, jednak aby uzyskać odpowiednie części czy narzędzia nie wystarczy mieć odpowiednią ilośc waluty pochodzącą ze wyrzucanych odpadów. Trzeba również mieć odpowiedni poziom punktów umiejętności, które dzieci zdobywają odpowiadając na pytania nauczycieli. Dodatkowym atutem gry jest proces zdobywanej waluty, portfel gracza rośnie szybciej w momencie kiedy wrzuca on odpady po zdrowych produktach. Dzięki takim rozwiązaniom projekt Waam promuje:
– Edukację
– Zdrowy tryb życia
– Zwiększa poziom efektywności nauczania