Waam Indoor


WAAM INDOOR

Sorter do użytku zewnętrznego

WAAM Indoor to innowacyjne połączenie urządzenia do sortowania odpadów (reverse vending machines) z aplikacją, która przenosi do świata wirtualnego i łączy gospodarkę odpadami ze światem rozrywki. To unikalne połączenie stwarza nieograniczone możliwości wykorzystania w strefie marketingu, promocji oraz rozrywki, przy jednoczesnym połączeniu wysoko-sprawnej technologii zagospodarowania odpadów.


Urządzenie WAAM zmienia oblicze gospodarki odpadami, wpisując się przy tym w strategię popularnego trendu gospodarki obiegu zamkniętego. Jest w stanie wspomagać edukację społeczeństwa w zakresie ekologii, z jednej strony przy jednoczesnym dostarczaniu rozrywki, z drugiej zaś strony przy nieograniczonych możliwościach marketingowych firm połączonych. Jest odpowiedzią na wyzwania dzisiejszej gospodarki odpadami, aby przy odpowiednim wykorzystaniu odpadów jako surowców, podążać za zasadami zrównoważonego rozwoju.

Maszyna charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, a więc będzie mogła być użytkowana w takich miejscach jak szkoły, biura, urzędy oraz sklepy. Dodatkowym atutem jest stworzone oprogramowanie, które zakłada 3 główne elementy. Pierwszym elementem jest obsługa zdalna maszyny – informacje dotyczące ewentualnych awarii urządzenia . Drugi element oprogramowania jest odpowiedzialny za zbieranie oraz przetwarzanie informacji. W tej części oprogramowania wrzucane odpady opakowaniowe, są przetwarzane w wirtualną walutę na koncie użytkownika oraz dodatkowo zapisywane są w systemie takie informacje jak rodzaj produktu, ilość czy lokalizacja. Trzeci ostatni element dotyczy zarządzania aplikacją od strony marketingowej i promocyjnej.