Szukamy twórców gier

Jezeli jesteś twórca gier, małym studiem to może zainteresuje Cię nasza propozycja całkowicie darmowej współpracy i korzystania z naszej platformy. Nie chcąc marnować twojego cennego czasu przedstawimy poniżej krótko szczegóły naszego projektu.

Na pewno zadajesz sobie pytanie czym jest Waam. Waam to maszyny do zbierania i automatycznego sortowania odpadów, podobne do tych które może widziałeś/widziałaś w krajach UE, z tą różnicą że Waam to pierwsze takie na świecie konsole gier, w których odpady stanowią wirtualną walutę. Korzystając z naszego API możesz dodawać do swoich gier misje lub akcesoria, które będą dostępne dla graczy po zebraniu odpowiedniej ilości odpadów. W stworzonych grach możesz traktować lokalizacje naszych maszyn jak kantory, kopalnie złota, markety do kupowania lub wymiany akcesoriów w grach lub nawet źródła wskazówek – wszystko zależy od twojej wyobraźni i projektu nad którym pracujesz. Nie mamy żadnych praw do twojego tytułu możesz dowolnie umieszczać w swojej grze reklamy, oczekujemy jedynie że twoje tytuły będą spełniały wymagane standardy moralne. Chcemy nawiązać współpracę z twórcami gier w zakresie reklamowania i promowania sprzedaży wybranych produktów czy marek. W zależności od tego jaka gre stworzysz oraz jej efektu wow na rynku firmy z branży produkcyjnej zainteresowane naszym projektem będą płaciły za promowanie wybranych produktów. dzięki twoim tytułom możliwe będzie promowanie marek  lub nawet przekierowywanie strumienia klientów do wybranych lokalizacji. Oczywiście jeżeli tylko będziesz zainteresowany. Dzięki nam zyskujesz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w niecodziennym projekcie i sprawdzenia swoich gier w bezpośrednim kontakcie z graczem.

Planujemy wprowadzić możliwość przekazania kaucji za butelki czy inne odpady opakowaniowe na akcesoria w grach.

Na koniec zdradzimy ci na czym będzie polegać nasza flagowa gra Waam’y, którą właśnie tworzymy. Postanowiliśmy aby nasza gra była maksymalnie popularna wśród uczniów oraz działów HR korporacji. w grze stawiamy nacisk na 3 elementy – promowanie ekologii, zdrowego trybu życia oraz zwiększenie efektów kształcenia. Scenariusz gry obejmuje budowanie i rozwijanie własnego robota. Nasz robot Waamy jak każda maszyna wymaga dostarczenia paliwa w postaci wyrzucanych odpadów. Jednak wrzucane odpady to również waluta, która będzie potrzebna do zakupu różnego rodzajów akcesoriów. Aby kupić odpowiednie akcesoria nie wystarczy tylko waluta, nalezy również zdobywac umiejetności i punkty które będa pochodzic  za dobrze rozwiązane zadania nauczyciela czy kierownika. Dodatkowo gracz będzie mieć więcej wirtualnej waluty gdy będzie wrzucać odpady opakowaniowe po zdrowych produktach. Wyścig na najlepszą konstrukcję wygrywa użytkownik który dopracuje swojego robota aż do uzyskania najwyższej średniej zaliczanej przez system. Gra zawiera jeszcze inne rozwiązania z systemu multiplayer jednak przede wszystkim na jej przykładzie chcieliśmy pokazać nasz pomysł :), Pamiętaj że to ty jesteś twórcą i Ty decydujesz :).